0312 280 18 04

0505 065 65 98

Odtülüler AYT – TYT Kursu

İyi bir üniversiteye açılan kapı artık iyi bir AYT VE TYT sınavından geçiyor. Ülkemizde üniversiteye giriş sınavı sık sık değiştiriliyor. Bu değişikliklerle bazen sadece sınavın adı değişirken bazen de tüm sınav sistemi kökten değişiklik gösteriyor. Sınava hazırlanacak öğrenciler ve veliler bu değişimleri takip etmekte zorluk yaşayabilir. Bu noktada Odtülüler AYT – TYT Kursu, onlar için doğru bir kurum olacaktır.

Yapılan son değişiklik ile üniversiteye geçiş sınavı AYT-TYT halini aldı ve bununla birlikte eski YGS-LYS sınav sisteminde birçok değişiklik de yapıldı. AYT-TYT sınav sisteminde, branşlara göre soru sayıları ve konu dağılımı tamamen değiştirildi. Bu da öğrencilerin kafasının karışmasına sebebiyet verdi. Bu gibi durumlarda gündemi sık takip edip, kendisini gündeme göre modernize eden bir kuruma ihtiyaç da arttı. Odtülüler AYT – TYT Kursu, değişen her sınav sistemiyle kendini yeniler ve yeni sınav sistemine adapte eder.

Sınav sistemini takip etmenin yanı sıra Odtülüler AYT – TYT Kurs, öğrencilere değişen sınavlara göre yeni bir takviye müfredatı sağlayarak öğrencilerin konu açıklarını kapatmayı hedefler.  Odtülüler AYT – TYT Kursları sayesinde öğrenciler, okulda görüp anlayamadıkları ya da üstünde fazla durulmayan dersleri kurs merkezlerinde uzman öğretmenlerle tekrar etme şansına erişir. Bu noktada kurumun en önem verdiği konu ise kurs sınıflarındaki öğrenci sayısının az olmasıdır. Sınıf içerisindeki öğrenci sayısı azaldıkça hem öğretmenin konuyu anlatması hem de herkesin anlayıp anlamadığını kontrol etmesi daha kolay hale geliyor. Odtülüler AYT – TYT Kursunun sağladığı az mevcutlu sınıflarda öğretmen, her bir öğrenciyle tek tek ilgilenme imkânı ve zamanı buluyor. Bu sayede her bir öğrencinin işlenen konuyu iyice anladığından emin olunuyor.

Tüm bunlara ek olarak üniversite sınavının zorlu psikolojini sırtlanan öğrenciler için Odtülüler AYT – TYT Kursu, öğrencileri için psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti de sağlıyor. Böylece öğrenci sınava hem akademik hem de psikolojik olarak hazırlanmış oluyor.

Odtülüler AYT – TYT Kurs, hızla değişen sınav sistemi için vakit veya kaynak bulamayan veliler ve öğrenciler için tüm yükü omuzlayan ve değişimleri takip ederek her geçen gün kendisini geliştiren bir kurumdur.

Call Now Button0530 978 18 04