0312 280 18 04

0505 065 65 98

Eryaman Dershaneler

Özellikle son dönemlerde öğrenciler, okul derslerindeki başarılarına katkı sağlaması adına kurs ve dershaneleri tercih etmeye başladı. Hem lise ve üniversiteye geçiş sınavları için hem de okul derslerine takviye dersler almak için dershanelere başvuruluyor. Öğrencilerin bu talepleri doğrultusunda birçok yeni kurum dershaneler listesine adlarını ekliyor. Fakat özellikle eğitim gibi hassas bir konuda profesyonel ve deneyimli bir kurum tercihi yapılmalıdır. Bu noktada Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, tüm bunları sunabilecek bir kurum olarak ön plana çıkıyor.

Okul derslerine yardımcı olması için öğrencilere ek ders sağlayan dershaneler artık çok daha popüler. Söz konusu hayalini kurduğumuz mesleğe bizi götürecek bir eğitim kurumu seçmek olduğunda her öğrenci ve veli kendilerini hüsrana uğratmayacak bir tercih yapmak isterler. Öğrencileri başarı konusunda bir adım daha ileri taşıyacak olan Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, bu konuda kendine oldukça güveniyor. Her öğrenci ve veli, sürekli değişen eğitim sistemine ayak uydurma konusunda bazı problemler yaşayabilir. Böyle bir durumda gündemi sık sık takip eden Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, güncel sınav haberlerine anında ulaşır. Gündemdeki bilgilere ulaşmak elbette yeterli değildir. Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, bu güncel haberler ve değişimler çerçevesinde öğrencilerinin en iyi verim alacağı ve en başarılı olacağı çalışma programını da düzenleyerek dershanesinde hayata geçirir. Bu sebeple değişim, gelişim, modernize olmak ve yeniliklere ayak uydurmak Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubunun öne çıkan özelliklerinden bazılarıdır.

Hepimizin bildiği gibi eğitim, önem verilmeyecek bir konu değildir. Her ebeveyn çocuğunun en iyi ve en doğru eğitimi uzman öğretmenler tarafından almasını ister. Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, yıllardır sürdürdüğü başarı çizgisiyle her bir öğrencisini hem akademik hem de mental olarak sınavlara hazırlamayı misyon edinmiş bir kurumdur. Odtülüler Eryaman Dershaneler Grubu, her şeyin akademik başarı olmadığını, sınav süresince devamlılığı sağlanan yüksek motivasyonun da başarıyı son derece etkilediğinin farkındadır. Bu sebeple de koçluk destekli bir eğitim programı uygular. En önemli nitelik ise uzman koçların bulunduğu personel kadrosudur. Uzmanlar öğrencilerle doğru ve sağlıklı bir iletişim kurarak psikolojik destek sağlar. Böylece öğrencilerinin akademik başarının yanında ihtiyacı olan moral ve motivasyon desteğini de her bir öğrencisine sağlamış olur.

 

Call Now Button0530 978 18 04